DripFert для удобрення полуниці

ПолуницяВсі ми добре знаємо, що для гарного врожаю необхідно удобрювати рослини. Навіть, якщо Ви посадили свою полуницю на багатих поживними речовинами грунтах, Вам все одно необхідно підгодовувати полуницю необхідними мікроелементами для зміцнення рослини, гарного цвітіння й врожаю.

Ми рекомендуємо проводити підгодівлю полуниці добривом DripFert в три прийоми. Перша підгодівля проводиться за новим молоденьким листям добривом DripFert 18-18-18+МЕ або DripFert 20-20-20+МЕ, яке містить по максимуму всіх поживних речовин, у тому числі і азоту. На вилужених чорноземах і дерново-підзолистих грунтах азот є основним відсутнім елементом харчування для полуниці. На плантаціях цієї культури виявлено вкрай мало рухомого азоту – всього 2-5 мг на 1 кг грунту. Це пов’язано з низьким рівнем процесів нітрифікації в грунті в результаті її задернення і ущільнення. Таким чином, використовуючи добрива DripFert, Ви вносите всі необхідні полуниці поживні речовини, які знаходяться в доступній формі і легко засвоюються рослиною. Використовуючи добрива DripFert, крім основних макроелементів, Ви вносите корисні мікроелементи, входять до складу кожного добрива, такі як бор, магній, залізо, мідь і цинк. Наступну підгодівлю можна виробляти під час цвітіння рослин добривом  DripFert 13-40-13+МЕ, які містять у своєму складі по максимуму фосфору. Третя підгодівля проводиться під час рясної зеленої зав’язі ягід. У цей період полуниці більше потрібна калію, тому для підгодівлі можна використовувати добриво DripFert 5-5-40+МЕ . Калій сприяє гарному плодотворенню та формуванню великих ягід. Під час позакореневого підживлення потрібно стежити за тим , щоб листя рослини змочувалися удобрювати сумішшю з обох сторін, особливо нижня частина, так як саме вона вбирає краще, ніж верхня. Водорозчинні добрива DripFert можна вносити разом з пестицидами, попередньо перевіривши на сумісність при приготуванні бакової суміші.

Хочемо зауважити, що в догляді за полуницею дуже важливим є післязбиральний період. Хороший догляд в другій половині літа (застосування підгодівлі, поливів, видалення вусів тощо) є основою отримання високого врожаю в наступному році і забезпечення нормальної перезимівлі рослин. У післязбиральний період багато садівників проводять підживлення органічними добривами: гноївкою, коров’яком, пташиним послідом. Така підгодівля благотворно позначається на закладці квіткових бруньок і врожайності рослин. При підгодівлі органічними добривами можна додати фосфорні добрива DripFert 13-40-13 + МЕ.

При підгодівлі добривами DripFert спостерігається сприятливий вплив на врожайність полуниці (підвищення врожайності на 20-30 %); поліпшується якість врожаю (сприяє накопиченню цукрів і вітамінів); а також сприяє посиленому плодоутворенню і збільшенню розміру ягід.

 Норми витрати добрив DripFert : 2-3кг/гектар

Facebook Comments