Сорти картоплі

Рекомендуємо Вам наступні сорти картоплі голландської селекції!

y_orla123Ультраранній сорт картоплі Орла – багатобульбовий, високоврожайний, придатний для раннього вирощування (під плівку). Швидко утворює бульби, що дає можливість вирощувати молоду картоплю. Дозволяє виконувати економічну норму посадки, оскільки він добре формує необхідну кількість бульб, може бути посаджений на великих відстанях. Демонструє хорошу стійкість до фітофторозу листя. В умовах південних регіонів України можливе отримання двох урожаїв.

Характеристика: Ультраранній сорт, бульби кремові, великі, овальні, вміст сухої речовини 19%, колір м’якоті – світло-жовтий, глибина залягання вічок мілка, шкірка гладка, дуже добре зберігається, урожайність висока. Стійкість до хвороб і шкідників: Парша звичайна – від слабостійких до середньостійких 5 балів  (із 9 балів), парша борошниста- від слабостійких до середньостійких 5 балів, фітофтороз бульб та листя – від стійких до високостійких 8 балів, нематоди – RO 1; RO 4, знаходиться на випробуванні, планований термін внесення в реєстр в 2017 році.

Banba2Ранній сорт картоплі Банба – це дуже високоврожайний сорт з великим відсотком овальних бульб чудового товарного вигляду. Проявляє стійкість до фітофторозу листя, а також до парші звичайної, гарно переносить посуху і механічні ушкодження. Демонструє хороші показники зберігання, має великий вміст сухих речовин.

Характеристика: Ранній сорт, бульби кремові, великі, овальні, вміст сухої речовини 20%, колір м’якоті – світло-жовтий, глибина залягання вічок мілка, шкірка гладка, дуже добре зберігається, урожайність дуже висока. Стійкість до хвороб і шкідників: Парша звичайна – стійкий 7 балів  (із 9 балів), парша борошниста – від середньостійких до стійких 6 балів, фітофтороз листя – від стійких до високостійких 8 балів, фітофтороз бульб – середньостійкий 5 балів, нематоди – RO 1; RO 4, знаходиться на випробуванні, планований термін внесення в реєстр в 2017 році.

BURREN1Ранній сорт картоплі Бюррен – відмінний сорт для клімату України. Даний сорт овальної форми з неглибокими вічками, колір м’якоті жовтий, хороша посухостійкість картоплі і відмінні показники зберігання. Формує велику і рівномірну кількість бульб. Придатний для професійного вирощування, демонструє високі показники врожайності. Стійкий до механічного збирання і добре зберігається. Картопля підходить для багатьох страв, таких як: пюре, салатів, супів, смажені страви та багато інших.

Характеристика: Ранній сорт, бульби кремові, великі, овальні, вміст сухої речовини 19%, колір м’якоті – жовтий, глибина залягання вічок мілка, шкірка гладка, дуже добре зберігається, урожайність дуже висока. Стійкість до хвороб і шкідників: Парша звичайна – від середньостійких до стійких, 6 балів  (із 9 балів), парша борошниста, фітофтороз бульб та листя – від слабостійких до стійких, 4 бала, нематоди – RO 1; RO 4, знаходиться на випробуванні, планований термін внесення в реєстр в 2017 році.

Infinity1Ранній сорт картоплі Інфініті – дає високий урожай. Культура з високим вмістом сухих речовин, що відмінно підходить для виготовлення чіпсів і картоплі “фрі”, а також для переробки на крохмаль. Бульби з красивою, червоною шкіркою, м’якоть кремова, зовнішня форма овальна з малою глибиною вічок, відмінний товарний вигляд. Внесенний в реєстр у 2014 році.

Характеристика: Ранній сорт, бульби темно-червоні, великі, овальні, вміст сухої речовини 24%, колір м’якоті – кремовий, глибина залягання вічок мілка, шкірка гладка, добре зберігається, урожайність висока. Стійкість до хвороб і шкідників: Парша звичайна – 6 балів з 9, парша борошниста -7 балів, фітофтороз бульб та листя – від слабостійких до стійких 4 бала, нематоди – RO 1; RO 4.

a_Kartofil_Kristina_na_pole1513Сорт картоплі Крістіна – має естетично красиві бульби з відмінним зовнішнім виглядом. Дуже ефектна картопля, незвичайного темно-червоного кольору, добре виглядає як в домашніх умовах так і на прилавку магазину. Картопля відрізняється дуже високою врожайністю, і прекрасними смаковими якостями. Білий колір м’якоті. Добре зберігається на тривалий період. Відноситься до ранньої картоплі. Сорт Крістіна стійкий до різних захворювань бульб, таких як: ризоктоніоз і парша звичайна. Сорт картоплі Крістіна – це голландський сорт I репродукції, сертифікати і ліцензійну угоду можемо надати в електронному варіанті. Крістіна внесена в реєстр України в 2014 році.

Характеристика: Ранній сорт, бульби темно-червоні, великі, овальні, в клубні по 12-15 штук, вміст сухої речовини 19%, колір м’якоті – білий, глибина залягання вічок мілка, шкірка гладка, дуже добре зберігається, урожайність дуже висока. Стійкість до хвороб і шкідників: Парша звичайна – 6 балів з 9, парша борошниста -від стійких до високостійких, 8 балів, фітофтороз бульб та листя – 7 балів, нематоди – RO 1; RO 4.

b_Electra_3_1-200cec2b6e11Сорт картоплі Електра – має яскраво виражені бульби з відмінним зовнішнім виглядом. Крупноклубневый сорт. Дуже смачна картопля підходить для багатьох страв. Приємний, ясно-жовтий колір шкірки. Шкірка гладка. Середньостиглий, дуже високо урожайний сорт. Сорт картоплі Електра придатний для миття, дуже добре зберігається, стійкий до механічних ушкоджень, а також стійкий до різних захворювань бульб, таким як: ризоктоніоз і парша звичайна (дуже висока стійкість до парші). Сорт картоплі Електра – це голландський сорт I репродукції, сертифікати і ліцензійну угоду можемо надати в електронному варіанті. Электра внесенна в реєстр України в 2014 році.

Характеристика: Средньостиглий сорт, бульби жовті, великі, овальні, електрав клубні по 12-15 штук, вміст сухої речовини 18%, колір м’якоті – світло-жовтий, глибина залягання вічок мілка, шкірка гладка, дуже добре зберігається, урожайність дуже висока. Стійкість до хвороб і шкідників: Парша звичайна – 7 балів з 9, парша борошниста, фітофтороз листя – від стійких до високостійких 8 балів, фітофтороз бульб – средньостійкий, нематоди – RO 1; RO 4.

Savanna2Сорт картоплі Савана  – має відмінний зовнішній вигляд і гладку шкірку. Один з кращих представників в лінійці середньостиглої картоплі, забезпечує високий урожай. Савана показує дуже хорошу стійкість до парші звичайної, ризоктоніозу і іншим картопляним захворюванням. Відрізняється гладкими, масивними бульбами і хорошою кореневою системою, яка сприяє кращому поглинанню вологи з грунту. Широке бадилля рослини захищає міжряддя від пересихання. Має прекрасні смакові якості, добре підходить для пюре. Сорт картоплі Саванна – це голландський сорт I репродукції, сертифікати і ліцензійну угоду можемо надати в електронному варіанті. Саванна внесенна в реєстр України в 2013 році.

Характеристика: Средньостиглий сорт, бульби кремово-білі, великі, овальні, в клубні по 10-12 штук, вміст сухої речовини 20%, колір м’якоті – кремовий або білий, глибина залягання вічок мілка, шкірка гладка, добре зберігається, урожайність дуже висока. Стійкість до хвороб і шкідників: Парша звичайна – від стійких до високостійких 8 балів (із 9 балів), парша борошниста – від середньостійких до стійких 6 балів, фітофтороз листя, бульб – 7 балів, нематоди – RO 1; RO 4.

Nectar2Сорт картоплі Нектар – утворює велике число бульб, має гладку шкірку. Сорт картоплі Нектар показує дуже високі показники врожайності, а особливо якщо використовується полив. Він має хорошу стійкість до фітофторозу бульб. Відноситься до групи середньої стиглості. Глибина залягання вічок мала з фіолетовим відтінком. Приємний, світло-жовтий колір бульб. Підходить для зберігання на тривалий період. Має прекрасні смакові якості, добре підходить для смаження і пюре. А також Нектар підходить для приготування картоплі фрі і чіпсів. Сорт картоплі Нектар – це голландський сорт I репродукції, сертифікати і ліцензійну угоду можемо надати в електронному варіанті. Нектар внесенна в реєстр України в 2013 році.

Характеристика: Средньостиглий сорт, бульби кремові, великі, овальні, в клубні по 11-13 штук, вміст сухої речовини 23%, колір м’якоті – жовтий, світло-жовтий, глибина залягання вічок мілка, шкірка гладка, дуже добре зберігається, урожайність дуже висока. Стійкість до хвороб і шкідників: Парша звичайна – від стійких до високостійких 6 балів (із 9 балів), парша борошниста – Від нестійких до середньостійких 4 бала,  фітофтороз листя – середньостійкий 5 балів, фітофтороз бульб – 7 балів, нематоди – RO 1; RO 4.

Setanta1Середньостиглий сорт картоплі Сетанта має дуже високий вмістом сухих речовин картоплі, що робить його ідеальним для чіпсів і “фрі”. Шкірка темно-червона, а м’якоть при цьому жовта. Сорт виявляє надзвичайно високу стійкість проти гнилі, а також сухої гнилі, до фітофторозу листя. Картопля дуже добре зберігається і має прекрасні смакові якості. Внесений в реєстр у  2014 році.

Характеристика: Средньостиглий сорт, бульби червоні, великі, овальні, вміст сухої речовини 23%, колір м’якоті – жовтий, глибина залягання вічок мілка, шкірка гладка, дуже добре зберігається, урожайність дуже висока.  Стійкість до хвороб і шкідників: Парша звичайна – стійкий 7 балів (із 9 балів), парша борошниста – середньостійкий 5 балів,  фітофтороз листя – від стійких до високостійких 8 балів, фітофтороз бульб – 9 балів, нематоди – RO 1; RO 4.

Ціни насіневої сортової картоплі

РепродукціяСорти картопліЦіна грн/кг
ПершаБікіні, Бюррен,
Савана
17
ДругаКрістіна, Електра, Нектар-
ТретяБернадетта-

Мінімальне замовлення сортової насіневої картоплі: 1 мішок (перша репродукція 20 кг. джутовий мішок; друга – 25 кг. паперовий мішок; третя – 20 кг. сітка). Доставка здійснюється по всій території України Новою Поштою або самовивозом зі складу.