Хелатні добрива з мікроелементами

20-20-20Реалізовуємо водорозчинне NPK+МЕ добриво марки DripFert виробництва концерну LarisAgro (Туреччина). Добриво відрізняється високою якістю сировини і повною розчинністю в воді. Ці добрива містять як класичні (N, P, K) так і мікроелементи (Fe, Zn, Mn, Cu, B). Завдяки хелатній основі EDTA, коефіцієнт засвоєння корисних елементів живлення складає 90-95%. Водорозчинні добрива використовуються для крапельного зрошення, позакореневого підживлення, на овочах (відкритий та закритий ґрунт, теплиці), на фруктових деревах, виноградниках, польових рослинах.

Характеристика: висока ефективність і простота у використанні, 100% водорозчинність, відсутність хлору, натрію, нерозчинних солей і домішок, сумісність з більшістю пестецидів.

При фертигації норми внесення 2-8 кг/га в день, зокрема для підгодівлі овочів може використовуватися розчин 2-3 г/л.
При листковому підживленні норми внесення від 2 до 3 кг/га. Витрата води – 200-300 л/га; на плодових культурах і винограді витрата води 500-1000 л/га.

Очікуваний результат від застосування: збільшення енергії проростання, підвищення жаро- та морозостійкості, збільшення врожайності на 10-30%, підвищення стійкості рослин до грибкових і бактеріальних захворювань, підвищення маси та якісних показників зерен, коренеплоду та ін.

Хімічний-склад-добрив-DripFert

Норми внесення для польових культур              Норми внесення для овочевих культур

DripFert випускається в поліпропіленових мішках високої щільності та алюмінієвих упаковках з багатокольоровим логотипом:

DripFert 25 кг

DripFert 25 кг

DripFert 1 кг

DripFert 1 кг

DripFert 500 гр.

DripFert 500 гр.

Пропонуємо ознайомитись з порівняльними дослідженнями дії добрив DripFert на сорти цибулі порей, які проводились у 2014 та 2015 році на кафедрі овочівництва Уманського НУС.

Ціни на продукцію дивіться ТУТ